Bedrijfsvoering

U bent hier

Bedrijfsvoering

Bedrijfsvoering

De bedrijfsvoering van de Haeghe Groep wordt uitgevoerd door het Concern Management Team. Dit team bestaat uit de volgende personen:

Thomas Schwencke, Algemeen directeur
t.schwencke@haeghegroep.nl

Max Brekelmans, Operationeel directeur
m.brekelmans@haeghegroep.nl

Rob Snijders, Business Unit Manager Haeghe Schoon en Groen
r.snijders@haeghegroep.nl

Patricia Ladan, Business Unit Manager Haeghe Services
p.ladan@haeghegroep.nl

Cees Smithuis, Business Unit Manager Haeghe Productie
c.smithuis@haeghegroep.nl

Gerard Smit, Service Unit Manager Bedrijfsbureau
g.smit@haeghegroep.nl

Antoinette de Graaf-Driesen, Concern Controller
a.degraaf-driesen@haeghegroep.nl

Eugène Hansen, Service Unit Manager HR
e.hansen@haeghegroep.nl

    Ward Griffioen, Hoofd Communicatie, Marketing en
    Commerciële ondersteuning
    w.griffioen@haeghegroep.nl

 

Caroline van Triest, Officemanager
c.vantriest@haeghegroep.nl

Neem contact met mij op

 logo kiwa certified FSSC 22000

Bijzonder ondernemend